Mersin Umut Evden Eve Nakliyat

Hizmetlerimiz

Umut Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası tüm taşıma ihtiyaçlarınız için işinin uzmanı çalışanları ve yük asansörleri ile sizlere tam zamanında ve sözleşmeli olarak hizmet sunmaktadır. Profesyolliğin gerektirdiği şekilde iş yapan firmamız müşterilerimize anlaşmaya sadık kalarak taşıma hizmeti vermektedir.

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek girişli zemin kat dahil 25. kata kadar yük taşıma asansörlerimizle eşyalarınızı aynı gün tekrar teslim ediyoruz.

Paketleme ve Ambalaj

Eşyalarınızı özelliğine göre en iyi paketleme malzemeleri ile muhafaza ediyoruz. Naylon patlatlar, streçler ve daha fazlası eşyalarınız için kullanılmaktadır.

Depolama

Eşyalarınız için özel depolama alanlarımız 7/24 hizmetinizde. Taşınmanızla ilgili problemlerde veya ihtiyaç duyduğunuz durumlarda eşyalarınızı depoluyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis ve iş yerleriniz için deneyimli personelimiz ve araçlarımızla kusursuz hizmet veriyoruz. İş yeri nakliyesi için özel araç ve ekipmanlarınız sizin için hazır.

Şehirler Arası Nakliye

Bakımlı ve donanımlı araçlarımızla şehirler arası taşımacılıkta en güvenilir ve ekonomik taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktayız.

Askılı Eşya Nakliyesi

Askılı eşya nakliyesi hizmetimizle ütülü kıyafetleriniz araç içinde bulunan dolaplarda taşınarak kırışmadan tekrar teslim edilmektedir.

Asansör Kiralama

Nakliyeci meslektaşlarımız veya yüksek katlara taşıma ihtiyacı olanlar için farklı seçeneklerde kiralık yük taşıma asansörlerimiz bulunmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

İster komple isterseniz de parça eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz. Her türlü nakliye işiniz için bizden en iyi hizmeti uygun fiyatlara bulabilirsiniz.